W niedzielę 22 (...)


Dzisiaj jest
24 wrzesień 2018
Godzina: 09:58:41 AM


SzukajImię
Nazwisko
E-mail
Telefon
Data przyjazdu
Data wyjazdu


AktualnościRezerwacja noclegow
Drodzy Goscie W sprawie rezerwacji noclegow prosimy o kontakt telefoniczny na jeden z podanych numerow telefonow : +48 18 447 64 53 lub tel. +48 600 890 864. Niestety system rezerwacji noclegow bezposrednio z naszej strony tymczasowo nie dziala. Za utrudnienia przepraszamy.


Dnia:2018-01-23 18:19:06 , Przez:Adam Sylka


Echo Beskidu - glosowanie trwa do 13.10.17
Ostatnia szansa zeby oddac swoj glos na projekt zespołu JAHBESTIN o nazwie "ECHO BESKIDU" który został złożony w ramach "Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego" Poniżej wszelkie informacje na temat jak głosować przez internet. LICZYMY NA WASZE GŁOSY! 4 - SZCZYTY - 4 - KONCERT - 4 - WĘDRÓWKI<---------------- 1. WEJDŹ NA STRONĘ : https://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie 2. WYPEŁNIJ POLA: a). PESEL – wpisz Swój PESEL b). IMIĘ – wpisz Swoje imię c). NAZWISKO – wpisz Swoje nazwisko d). POWIAT ZAMIESZKANIA - wybierz swój powiat zamieszkania przy pomocy rozwijanej listy (miasto Nowy Sącz, nowosądecki bez m. Nowego Sącza, limanowski, gorlicki). e). ADRES E-MAIL – nie jest obowiązkowy, ale jeśli chcesz mieć potwierdzenie to wpisz swój adres e-mail. f). OŚWIADCZENIA - zaznacz kwadraciki przy 2 oświadczeniach g). Oddaj głos na jedno z poniższych zadań -Zaznacz kółeczko przy zadaniu „Echo Beskidu” h). kliknij „Nie jestem robotem” i). Naciśnij zaznacz „Oddaj głos” 3. Pojawi się informacja „czy na pewno chcesz oddać głos” – zaznacz „oddaję głos” 4. Pojawi się informacja o oddanym głosie na Echo Beskidu. Pamiętaj, że możesz oddać tylko jeden głos na jedno zadanie.


Dnia:2017-10-12 18:13:54 , Przez:Adam Sylka


Echo Beskidu
Ruszył projekt zespołu JAHBESTIN o nazwie "ECHO BESKIDU" który został złożony w ramach "Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego" Poniżej wszelkie informacje na temat jak głosować przez internet. LICZYMY NA WASZE GŁOSY! 4 - SZCZYTY - 4 - KONCERT - 4 - WĘDRÓWKI<---------------- 1. WEJDŹ NA STRONĘ : https://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie 2. WYPEŁNIJ POLA: a). PESEL – wpisz Swój PESEL b). IMIĘ – wpisz Swoje imię c). NAZWISKO – wpisz Swoje nazwisko d). POWIAT ZAMIESZKANIA - wybierz swój powiat zamieszkania przy pomocy rozwijanej listy (miasto Nowy Sącz, nowosądecki bez m. Nowego Sącza, limanowski, gorlicki). e). ADRES E-MAIL – nie jest obowiązkowy, ale jeśli chcesz mieć potwierdzenie to wpisz swój adres e-mail. f). OŚWIADCZENIA - zaznacz kwadraciki przy 2 oświadczeniach g). Oddaj głos na jedno z poniższych zadań -Zaznacz kółeczko przy zadaniu „Echo Beskidu” h). kliknij „Nie jestem robotem” i). Naciśnij zaznacz „Oddaj głos” 3. Pojawi się informacja „czy na pewno chcesz oddać głos” – zaznacz „oddaję głos” 4. Pojawi się informacja o oddanym głosie na Echo Beskidu. Pamiętaj, że możesz oddać tylko jeden głos na jedno zadanie.


Dnia:2017-10-05 20:22:03 , Przez:Adam Sylka


V Spotkanie Wedrowcow i Sympatykow Glownego Szlaku Beskidzkiego
Serdecznie zapraszamy na V już Spotkanie Wędrowców i Sympatyków Głównego Szlaku Beskidzkiego. Spotykamy sie w sobotę 7.10.2017 , na chętnych czekamy już od piatku. W trakcie spotkania rozmawiać bedziemy o przygodach i wrażeniach z wędrówki. Wieczorem dyskusja, opowieści i wspomnienia przy kominku. Chętnych prosimy o potwierdzenie przybycia telefonicznie lub mailowo.


Dnia:2017-09-17 14:08:43 , Przez:Adam Sylka


Zapraszamy na III Spotkanie Wędrowców i Sympatyków GSB - 2015

SERDECZNIE ZAPRASZAMY na III Spotkanie Wędrowców i Sympatyków GŁÓWNEGO SZLAKU BESKIDZKIEGO !!!

Na to wyjątkowe spotkanie zapraszamy w szczególności wędrowców - śmiałków mogących poszczycić się przejściem całego szlaku GSB! smiley Spotkanie w naszym schronisku da możliwość poznania osób, które połączyła ta sama pasja - miłość do beskidzkiego wędrowania smiley Będzie możliwość podzielenia się z innymi swoimi doświadczeniami i przeżyciami, opowiedzenia o swoich przygodach i wspólnego oglądania zdjęć smiley

 

Na spotkanie zapraszamy wszystkich, którym bliska jest idea górskiego wędrowania! Jeśli rwiesz się do poznania nowych, ciekawych osób i wysłuchania opowieści z ich wypraw - by może kiedyś samemu wybrać się na ten najdłuższy w Polsce szlak turystyczny - będzie nam miło Ciebie gościć! Spotkanie otwarte jest dla wszystkich, którzy kochają góry!

 

To wyjątkowe spotkanie odbędzie się w dniach 10-11 października 2015r. w naszym schronisku smiley
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!
Rezerwacji prosimy dokonywać telefonicznie bezpośrednio do schroniska.
Tel. 18-447-64-53, Kom. 600-890-864.

Serdecznie zapraszamy i DO ZOBACZENIA !!!Dnia:2015-09-22 20:45:20 , Przez:Adam Sylka


Pierwszy   <<  1 2 3 4 5 6   >>  Ostatni
copyright 2010 © Hala Łabowska
Schronisko w Beskidzie Sądeckim, położenie, szlaki turystyczne, imprezy, oferta noclegów